Nowe parkingi na lotnisku Chopina

W rejonie terminala Lotniska Chopina w Warszawie uruchomiono nowe parkingi. Jednocześnie uporządkowany zostaje sposób parkowania dla autobusów i samochodów osobowych przy ulicy Gordona Bennetta.

Uruchomione zostają zupełnie nowe parkingi – P42 i P44. P44 został zlokalizowany za parkingami P1 i P2, natomiast P42 przy budynkach administracyjnych, w pobliżu stacji benzynowej i skrzyżowaniu ulic Jamesa Gordona Bennetta i Wandy Modlibowskiej (zjazd z POW). Parkingi są przeznaczone zarówno do postoju godzinowego jak i dobowego.

Opłata może być uiszczona na miejscu, w parkomatach lub za pomocą aplikacji APCOA flow. Opłaty dla parkingów P42 i P44 są ustalone indywidualnie. Najnowszy parking P42 jest najtańszym lotniskowym parkingiem zlokalizowanym w pobliżu terminala. Cena postoju to odpowiednio 7 PLN za 1 godzinę i 100 PLN za 1 dzień. Na parkingu P44 ceny wynoszą odpowiednio 9 PLN za 1 godzinę i 120 PLN za 1 dzień.

Uporządkowany zostaje obszar parkingów przy ulicy Gordona Bennetta, zarówno dla autobusów jak i samochodów osobowych. Wprowadzone zostają tam również systemy opłat za postój w parkomatach.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.