Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący fordem, który podróżował krajową 50-ką. Mężczyzna został ujęty przez świadka, który uniemożliwił pijanemu kierowcy kontynuowanie jazdy i powiadomił Policję.

Dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał informację, że na ul. Ciechanowskiej w Ojrzeniu doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Kierowca forda wykonywał niebezpieczne manewry na drodze, wyprzedził zgłaszającego, następnie zajechał mu drogę i o mało nie zepchnął do rowu, kierowca forda miał trudności z utrzymaniem właściwego toru jazdy co wzbudziło podejrzenie u jadącego za nim mieszkańca pow. ciechanowskiego.

Mężczyzna skutecznie uniemożliwił kontynuowanie jazdy widocznie nietrzeźwemu kierowcy forda i powiadomił Policję. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący to 31-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało około ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze ustalili, że 31-latek miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy właśnie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.