Odpowiedzą za pobicie 25-latka

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa podejrzewanych o pobicie 25-latka. Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia. Jednemu z nich dodatkowo zarzuca się kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonego.

Policjanci zostali powiadomieni, że na ul. Granicznej w Sochaczewie doszło do pobicia 25-latka. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwo i osadzili ich w policyjnym areszcie. Podejrzani w wieku 28 i 35 lat są mieszkańcami Sochaczewa.

Zatrzymany 35-latek usłyszał zarzut pobicia, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jego młodszy kolega odpowie za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i kierowanie gróźb karalnych wobec 25-latka. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze, m.in. dozór Policji, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Jeśli mężczyźni zlekceważą wolnościowe środki zapobiegawcze, może zostać orzeczony środek o charakterze izolacyjnym.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.