Okradła koleżankę z akademika

Policjanci z Bemowa zatrzymali 23-letnią kobietę podejrzaną o kradzież. Z ustaleń wynika, że kobieta mieszkając w akademiku miała okraść współlokatorkę z pieniędzy. Podejrzana już usłyszała w tej sprawie zarzut karny.

Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży. Łupem sprawcy były pieniądze w kwocie ok. 1500 złotych. Policjanci przyjęli w sprawie zawiadomienie o przestępstwie i rozpoczęli ustalenia. Wstępnie wynikało, że pokrzywdzona miała pieniądze w pokoju w akademiku, który dzieli ze współlokatorką. Kiedy okazało się, że „zniknęły” pieniądze, koleżanka oświadczyła, że może jej pożyczyć, bo akurat ma taką kwotę pieniędzy przy sobie. Zachowanie koleżanki od razu wzbudziło zainteresowanie pokrzywdzonej.

Okazało sie, że były to jej skradzione pieniądze. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy. Kryminalni z Bemowa zatrzymali kobietę. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.