Otwoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, podczas próby włamania… miał przy sobie narkotyki

Policjanci Ogniwa do spraw Nieletnich i Patologii wspólnie z patrolowcami zatrzymali mężczyznę, usiłującego dokonać włamania do jednego z budynków handlowych na terenie Otwocka. Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadanie amfetaminy.

Podczas ostatniego tygodnia miała miejsce kradzieży z włamaniem, do sklepu budowlanego, podczas której został skradziony sprzęt budowlany na kwotę 20000 złotych. Policjanci postanowili zwrócić szczególną uwagę na tę okolicę, aby nie doszło do podobnego wydarzenia. Współpraca patrolowców i policjantów zwalczających patologię i demoralizację wśród nieletnich przyniosła wymierny skutek, ponieważ wspólnie zatrzymali 31 latka, który usiłował się włamać do sklepu. Po zatrzymaniu policjanci dokładnie sprawdzili mężczyznę i znaleźli przy nim biały proszek, który po przebadaniu narkotesterem okazał się być amfetaminą.

Mężczyzna przyznał się tylko do posiadania substancji, których posiadanie jest zabronione. Natomiast za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

sierż. szt. Patryk Domarecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.