Pasażer na gapę z narkotykami

Policjanci z ochockiej komendy zatrzymali 16-latka. Nieletni jechał komunikacją miejską bez biletu. Zaalarmowani przez kontrolera funkcjonariusze ustalili tożsamość młodego chłopaka. Okazało się, że jest poszukiwany w związku z samowolnym oddaleniem się z placówki wychowawczej. Dodatkowo mundurowi znaleźli przy nim blisko łącznie 40 gramów marihuany i mefedronu. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

W ubiegłą sobotę funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego ochockiej komendy otrzymali zgłoszenie od kontrolera ZTM o młodej osobie podróżującej komunikacją miejską bez biletu i dokumentu tożsamości. Po kilku minutach przybyli na ulicę Kopińską mundurowi ustalili tożsamość młodego chłopaka. Okazał się nim 16-latek, poszukiwany w związku z samowolnym oddaleniem się z placówki wychowawczej. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim łącznie blisko 40 gramów suszu roślinnego i białych kryształków. Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że jest to marihuana i mefedron.

Zatrzymany nieletni po wszystkich czynnościach trafił do Policyjnej Izby Dziecka, a wszystkie materiały dotyczące tej sprawy zostały przekazane do sądu rodzinnego, który zdecyduje o dalszym losie 16-latka.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.