Paser i złodziej Saaba w rękach policjantów z „Kobry”

Policjanci z „Kobry” jednego dnia zatrzymali dwóch mężczyzn. Najpierw w ich ręce wpadł 29-latek, on odpowie z paserstwo saaba. Natomiast zatrzymany kilka godzin później 31-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem tego pojazdu. Sprawa jest rozwojowa, jak wynika z ustaleń policjantów lista zarzutów będzie najprawdopodobniej wydłużona.

Operacyjni z grupy samochodowej „Kobra” prowadzili ustalenia w związku z kradzieżami samochodów starszych roczników, do których doszło w ostatnim czasie. Podjęte czynności, a także informacje, które pozyskali i zweryfikowali zaprowadziły ich najpierw do pasera. 29-latek przyznał, że faktycznie nabył saaba bez dokumentów i kluczyków. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze od razu podjęli dalsze działania i bardzo szybko dotarli do podejrzanego o kradzież z włamaniem tego samochodu. 31-latek również trafił do policyjnej celi.

Zgromadzony materiał dowodowy nie pozostawiał wątpliwości i pozwolił na przedstawienie obu zatrzymanym zarzutów. 31-latek odpowie za kradzież z włamaniem, a 29-latek za paserstwo. Jak wynika z operacyjnych ustaleń liczba zarzutów może zostać zwiększona. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura rejonowa Warszawa Praga-Południe.

podinsp. Joanna Węgrzyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.