Pijany szablą niszczył drzwi

Policjanci z Woli zatrzymali pijanego mężczyznę, który szablą zniszczył drzwi od mieszkania. Tłumaczył, że przyszedł „rozprawić się” ze znajomym. Okazało się, że pomylił drzwi, w końcu trafił w ręce mundurowych. Podejrzany usłyszał już zarzut karny. Za uszkodzenie mienia grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Było przed 21.00. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna zniszczył drzwi szablą. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że pijany, bo mający ponad dwa promile alkoholu w organizmie 23-latek, trzymając w ręku szablę, uderzał w drzwi jednego z mieszkań bloku wielorodzinnego. Kiedy lokator je otworzył, spostrzegł mężczyznę z szablą, od razu go obezwładnił i zaalarmował Policję.

Pijany 23-latek tłumaczył policjantom, że przyszedł do znajomego, z którym zamierzał się „rozprawić”, jednak prawdopodobnie pomylił mieszkania, a mężczyzny z lokalu, w którym uszkodził drzwi, nie zna.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.