Pobili, bo zwrócili im uwagę

W nocy z niedzieli na poniedziałek czterej mężczyźni pobili trzy osoby, które zwróciły im uwagę, aby zachowywali się ciszej i mniej wulgarnie. Napastnicy chwilę po zdarzeniu zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. Teraz mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek kilkanaście minut przed północą dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie pobicia na jednej z posesji w Grójcu. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy bardzo szybko ustalili rysopisy sprawców. Funkcjonariusze błyskawicznie zaczęli przeszukiwać pobliski teren. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na terenie miasta mundurowi znaleźli mężczyzn opisanych przez pokrzywdzonych. Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu grójeckiego w wieku 20-22 lata. Sprawcy pobicia zostali przewiezieni do komendy, gdzie zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Następnego dnia mundurowi ustalili i zatrzymali czwartego sprawcę pobicia.

Policjanci ustalili, że powodem pobicia trzyosobowej rodziny było zwrócenie przez nich uwagi młodym mężczyznom, że zachowują się nazbyt głośno i wulgarnie. Czteroosobowa grupa zareagowała agresywnie, najpierw rzucili w kierunku zgłaszających cegłami, a następnie zaczęli szarpać i bić starsze od siebie osoby. Teraz mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.