Pod wpływem alkoholu pogryzł strażnika

Podczas interwencji przeprowadzonej w nocy 25 lutego na Pradze-Północ do strażników miejskich podszedł nietrzeźwy agresywny mężczyzna, który zaczął ich znieważać. Gdy funkcjonariusze próbowali umieścić go w radiowozie, mężczyzna ugryzł strażnika w nogę. Odpowie nie tylko za znieważenie, ale i za naruszenie nietykalności funkcjonariusza.

Około godziny 3:15 w nocy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zostali wezwani na ulicę Jasińskiego, gdzie miały od dłuższego czasu stać dwa samochody z włączonymi silnikami. Funkcjonariusze rzeczywiście zastali tam robotników prowadzących prace wodociągowo-kanalizacyjne. W trakcie interwencji do strażników podszedł nietrzeźwy mężczyzna, który zachowywał się agresywnie i wulgarnie zaczął obrażać funkcjonariuszy. Jego agresja wzmogła się, gdy strażnicy poprosili go o dokumenty. Patrol ostrzegł mężczyznę o możliwości zastosowania środków przymusu bezpośredniego, ale nie zrobiło to na nim wrażenia – nadal był wulgarny i wymachiwał rękami. Strażnicy obezwładnili go. Wezwali patrol policji, który podjął decyzję o przewiezieniu mężczyzny do komisariatu. Podczas umieszczania agresora w radiowozie jeden ze strażników został przez niego boleśnie ugryziony w łydkę. Odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.