Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Podejrzani o włamanie do mieszkania zatrzymani

Sąsiedzka czujność i szybkie działania policjantów doprowadziły do zatrzymania czterech obywateli Gruzji, podejrzanych o usiłowanie włamania do jednego z płockich mieszkań. Wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty, za które grozi im do 10 lat więzienia.

Na numer alarmowy zadzwonił płocczanin z informacją, że w pobliżu jednego z bloków na osiedlu Dobrzyńska znajdują się podejrzanie zachowujący mężczyźni. W związku z tą informacją, na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy. Policjanci w jednym z bloków zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali włamać się do jednego z mieszkań.

Na widok policyjnego patrolu dwóch kolejnych mężczyzn uciekło osobowym oplem. Kilkanaście kilometrów od Płocka ich ucieczkę przerwali policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Jak się okazało próbowali oni włamać się do mieszkania.

Wszyscy podejrzewani o usiłowanie włamania do mieszkania to obywatele Gruzji w wieku od 26 do 31 lat, trafili oni do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.