Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą

Operator stołecznego stanowiska kierowania otrzymał telefon z informacją o rodzącej kobiecie. Zgłoszenie to natychmiast przekazał do jednej z białołęckich załóg patrolowych. Policjanci stanęli na wysokości zadania. Zapewnili przyszłym rodzicom szybki i bezpieczny przejazd do warszawskiego szpitala, w którym na świat przyszedł ich ukochany synek Oliwier. Szczęśliwy tata w e-mailu przesłanym do komisariatu podziękował policjantom za profesjonalnie przeprowadzone działania.

Do stołecznego stanowiska kierowania zgłaszane są różnorodne zdarzenia z terenu całej Warszawy i sąsiednich powiatów. W jednym z ostatnich dni listopada na numer alarmowy 112 zadzwonił zdenerwowany mężczyzna, który poinformował, że jego żona zaczęła rodzić. Przyszły tata poprosił o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala.

Zgłoszenie to trafiło do białołęckiej załogi patrolowej. Sierż. Albert Cudak i post. Arkadiusz Zalewski błyskawicznie skontaktowali się z przejętym mężczyzną, ustalili samochód, którym wiezie żonę do szpitala i szczegółowo poinstruowali go o planowanym działaniu.

Podczas miejskiego szczytu policjanci szybko i przede wszystkim bezpiecznie przekonwojowali przyszłych rodziców do szpitala św. Zofii, w którym na świat przyszedł ich ukochany synek Oliwier.

W e-mailu przesłanym do komisariatu szczęśliwy tata podziękował policjantom za bezproblemowe, bezpieczne, a co najważniejsze w porę dotarcie do szpitala.

Z naszej strony rodzicom serdecznie gratulujemy, a małemu Oliwierkowi życzymy dużo zdrowia!

kom. Monika Trzcinka

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.