Policjanci odzyskali Jaguara wartego 100 tysięcy

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie jaguara wartego 100 tysięcy zł. Z informacji wynika, że mężczyzna miał użytkować pojazd oraz regularnie za auto opłacać raty. Okazało się, że nie wywiązał się z wcześniejszych ustaleń i nie zwrócił pojazdu. Pojazd został przez funkcjonariuszy odzyskany, podejrzany 33-latek usłyszał w tej sprawie zarzut.

Do policjantów z Woli wpłynęło zgłoszenie dotyczące przywłaszczenia mienia ruchomego. Chodziło o przywłaszczony pojazd o wartości 100 tysięcy zł. Z informacji uzyskanych wynika, że jaguar miał był użytkowany przez mężczyznę w ramach nawiązanych wcześniej ustaleń. On miał również ponosić koszty rat za pojazd. Okazało się, że raty nie są spłacane, a pojazd nie został zwrócony do firmy.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Operacyjni namierzyli podejrzewanego mężczyznę i zatrzymali go. Pojazd został zabezpieczony. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia ruchomego. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.