Zatrzymani podczas kradzieży kół

Sprawne działania bielańskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże kół na terenie Warszawy. 20-latek i 22-latek wpadli na gorącym uczynku. Funkcjonariusze wewnątrz pojazdu, którym poruszali się sprawcy znaleźli 2 koła z felgami aluminiowymi, narzędzia oraz nakrętki. Zatrzymani trafili do policyjnej celi. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Bielan odzyskali koła samochodowe skradzione na terenie Warszawy. Na gorącym uczynku podczas majsterkowania przy stojącej na cegłówkach toyocie wpadli młodzi mężczyźni. Na widok policjantów podjęli próbę ucieczki z parkingu niestrzeżonego.

20-latek i 22-latek zostali zatrzymani. Przy jednym z nich funkcjonariusze znaleźli klucz nasadowy, a wewnątrz pojazdu, którym poruszali się sprawcy dwie opony na felgach aluminiowych odkręcone z wcześniej przygotowanej toyoty.

Operacyjni ustalili miejsce, gdzie trafiał skradziony towar. W trakcie przeszukania jednej z posesji na terenie Bielan znaleźli komplet kół pochodzący z przestępstwa. Z ustaleń przeprowadzonych przez funkcjonariuszy wynikało, że zatrzymany 20 -latek może mieć związek z innymi kradzieżami kół dokonywanymi w ostatnich tygodniach na terenie dzielnicy, gdzie łączna suma strat wyniosła ponad 100 tys. złotych

Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do komendy przy Żeromskiego. Po zgromadzeniu materiału dowodowego zatrzymani usłyszeli zarzuty. 20-latek usłyszał łącznie aż 15 zarzutów, a 22-latek dwa zarzuty kradzieży mienia. Za popełnienie tego przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.