POLICJANCI ODZYSKALI MERCEDESA

Wartego ponad 300 tysięcy złotych mercedesa pochodzącego z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Woli. Pojazd, trafił już do upoważnionej do odbioru pojazdu osoby z miejscowości Ostrów Mazowiecka.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza i korupcją wolskiej komendy prowadzili czynności w związku ze sprawą dotyczącą przywłaszczenia pojazdu. Z ich informacji wynikało, że pojazd najprawdopodobniej znajduje się na terenie miejscowości Ostrów Mazowiecka. Wartość mercedesa została oszacowana na kwotę ponad 300 tysięcy złotych Dzięki skutecznym działaniom, policjanci szybko namierzyli miejsce, gdzie znajduje się utracony w wyniku przestępstwa samochód.

Na miejscu pojazd został zabezpieczony. Po czynnościach odzyskany mercedes został przekazany uprawnionej osobie. W sprawie policjanci realizują dalsze czynności.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.