Poszukiwany listem gończym sam zgłosił się na Policję

Do ciechanowskiej komendy zgłosił się wyjątkowo „uczciwy” 26-latek, który oświadczył, że jest poszukiwany. Za mężczyzną Sąd Rejonowy w Ciechanowie wydał był list gończy. 26-letni mławianin został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Do niecodziennej sytuacji doszło w piątek (14.07) w godzinach popołudniowych w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie. Do dyżurnego jednostki zgłosił się 26-letni mławianin, który uczciwie przyznał, że jest poszukiwany. Mężczyzna poinformował, że jest gotowy na to, by jechać już do zakładu karnego i odbyć zasądzoną mu karę pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze ustalili, że 26-latek rzeczywiście jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Ma zasądzoną karę jednego roku pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa: kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, niezatrzymania do kontroli ruchu drogowego, znieważenia funkcjonariusza i gróźb karalnych.

Policjanci spełnili życzenie obywatela i zatrzymali go. Mężczyzna przewieziony został do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.