Poszukiwany najpierw nie otwierał drzwi, potem ukrył się w łazience

Kryminalni z Woli zatrzymali 37-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Gryfinie. Mężczyzna ukrył się w łazience i liczył, że w taki sposób uniknie odpowiedzialności. Teraz 37-latek najbliższy czas spędzi w areszcie śledczym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 37-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gryfinie celem tymczasowego aresztowania. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał. Wcześnie rano zorganizowali działania i pojechali na miejsce. Pomimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt ich nie otwierał, w końcu na miejsce przyjechała straż pożarna. Policjanci weszli do lokalu przez okno balkonowe. Okazało się, że mężczyzna ukrył się w toalecie licząc, że w taki sposób uniknie odpowiedzialności.

Mężczyzna trafił w ręce policjantów i został doprowadzony do wolskiej komendy. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji 37-latek został doprowadzony aresztu śledczego.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.