Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Poszukiwany ukrył się za szafą

Bielańscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności, na okres ponad 2 lat. Mężczyzna w obawie przed zatrzymaniem, ukrył się w pokoju, za szafą. Nie udało mu się jednak zmylić czujności policjantów i najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z bielańskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych i ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z Bielan od zeszłego roku próbowali namierzyć 36-letniego mężczyznę ukrywającego się przed organami ścigania. Ustalenie miejsca pobytu i polecenia osadzenia go w areszcie śledczym wydały dwa sądy- żoliborski Sąd Rejonowy i Okręgowy w Warszawie. Mężczyzna za kratkami ma spędzić 2,5 roku.

Policjanci w wyniku przeprowadzonych ustaleń, namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany mieszkał. Funkcjonariusze udali się do miejsca pobytu mężczyzny. Ani 36-latek, ani nikt z domowników nie chciał otworzyć drzwi funkcjonariuszom, na miejsce została więc wezwana straż pożarna i to dopiero skłoniło matkę mężczyzny do otworzenia drzwi. Na miejscu kobieta zaprzeczyła, że w jej mieszkaniu przebywał poszukiwany syn, jednak policjanci nie dali się zwieść tym zapewnieniom. W trakcie przeszukania pomieszczeń, uwagę funkcjonariuszy zwróciła odsunięta szafa. Po chwili okazało się, że ich podejrzenie było trafne. Za szafą schował się poszukiwany 36-latek.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe lata.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.