Poszukiwany 30-latek ukrył się na strychu

Poza Warszawą kryminalni z Woli zatrzymali 30-letniego mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie. Mężczyzna w obawie przed zatrzymaniem, ukrył się na strychu. Nie udało mu się jednak zmylić czujności policjantów i najbliższy rok i sześć miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 30-letniego mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie, w celu odbycia kary w wymiarze roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Policjanci pojechali na miejsce poza granice Warszawy. Kobieta, która była na terenie posesji zaprzeczyła, żeby przebywał ktokolwiek poza nią, jednak policjanci nie dali się zwieść tym zapewnieniom. W trakcie przeszukania policjanci zwrócili uwagę na zamknięty strych do którego prowadziły schody. Tam znaleźli skulonego w koncie poszukiwanego mężczyznę. Został on doprowadzony do komendy na Woli. Po wykonaniu czynności trafił do aresztu śledczego.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.