Poszukiwany wpadł podczas interwencji, którą sam zgłosił

Płońscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 47-latka. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa podczas interwencji, którą sam zgłosił. Mieszkaniec Baboszewa został zatrzymany. Najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że grupa osób odgraża się 47-letniemu mieszkańcowi Baboszewa i czeka na niego przed posesją, chcąc go pobić. Na miejsce pojechali policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Pod wskazanym adresem, ani w okolicy, nie zastali nikogo oprócz samego zgłaszającego, od którego wyczuli alkohol. Wstępne badanie wykazało w organizmie mężczyzny blisko 1,5 promila. 47-latek nie potrafił wyjaśnić policjantom, co tak naprawdę miało miejsce i kto, a także dokładnie kiedy mu groził. Po wylegitymowaniu zgłaszającego funkcjonariusze sprawdzili go w policyjnej bazie danych. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego wydanego przez Sąd Rejonowy w Płocku, celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

Zatrzymany baboszewianin natychmiast został doprowadzony do komendy i osadzony w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu trafił do zakładu karnego.

Autor: kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.