Poszukiwany zatrzymany przez kryminalnych posiedzi 6 lat w zakładzie karnym

Kryminalni z Woli zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie. Mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary 6 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni próbowali namierzyć 40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie. Mężczyzna był poszukiwany w związku z przestępstwem narkotykowym. Policjanci z zespołu ds. poszukiwań realizowali czynności operacyjne. Namierzyli miejsce, gdzie poszukiwany przebywał.

Mężczyzna początkowo nie chciał otworzyć drzwi. Kiedy na miejscu pojawiła się straż pożarna, otworzył drzwi i trafił prosto w ręce policjantów. 40-latek został doprowadzony do wolskiej komendy. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji mężczyzna został doprowadzony zakładu karnego.

nadkom. Marta Sulowska/bś

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.