Pożar mieszkania w Radomiu

4 grudnia po godzinie 20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Radomiu wpłynęło zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym w Radomiu przy ulicy Paderewskiego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostki ochrony przeciwpożarowej zastały pożar w jednym z pokoi w mieszkaniu na parterze.

Mężczyzna lat 41 ewakuował się z lokalu przed przybyciem straż pożarnej, został on przekazany pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Z jego informacji wynikało, iż w mieszkaniu znajduje się jeszcze jedna osoba. Działania polegały na wprowadzeniu prądów wody do wewnątrz mieszkania. Podczas działań w jednym z pokoi ratownicy odnaleźli kobietę lat 44, którą bezzwłocznie, ze względu na silne zadymienie, ewakuowano na balkon. Następnie poszkodowaną, przy użyciu drabiny ewakuowano z balkonu i przekazano zespołowi ratownictwa medycznego. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala. W działaniach udział brały 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Opracowanie: kpt. Ewelina Borcuch, KM PSP w Radomiu,
Zdjęcia: bryg. Łukasz Szymański, KM PSP w Radomiu,


Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.