Pracownicy magazynu kurierskiego odpowiedzą za kradzież przesyłek

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego uzyskali informację o pracownikach magazynu jednej z firm kurierskich, którzy mieli dokonywać kradzieży przesyłek. Udali się na teren firmy, gdzie zatrzymali dwóch mężczyzn. Pracownicy działu bezpieczeństwa firmy odzyskali wcześniej skradzione przez nich paczki. W miejscu zamieszkania zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli mienie stanowiące własność firmy. Mężczyźni usłyszeli łącznie osiem zarzutów kradzieży.

Funkcjonariusze sprawdzają każdą uzyskaną informację. Tak też było w przypadku, gdy policjanci z Ożarowa Mazowieckiego dowiedzieli się o pracownikach magazynu jednej z firm kurierskich, którzy mieli dokonywać kradzieży przesyłek. W tym celu udali się na teren firmy. W rozmowie z pracownikami działu bezpieczeństwa potwierdzili fakt kradzieży przesyłek. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, natomiast firma odzyskała wcześniej skradzione przez nich paczki o wartości ponad 4 tys. złotych. Również w miejscu zamieszkania zatrzymanych funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli mienie stanowiące własność firmy.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie dwóm obywatelom Ukrainy łącznie ośmiu zarzutów kradzieży paczek kurierskich z zawartością m.in. perfum różnych marek, książek, artykułów eventovych, gier planszowych czy puzzli. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.