Przed więzieniem chciał uciec z Warszawy

Mundurowi z warszawskiego Oddziału Prewencji Policji zatrzymali na terenie dworca zachodniego poszukiwanego mężczyznę. Okazało się, że 37- latek został skazany na karę 8 miesięcy pozbawiania wolności za wcześniejsze przestępstwa związane ze zniszczeniem mienia. Doprowadzono go do aresztu, a w najbliższych dniach trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Policjanci z warszawskiego Oddziału Prewencji Policji każdego dnia patrolują stołeczne ulice, dbając o porządek i odpowiednie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Funkcjonariusze z VIII Kompanii zauważyli na peronie autobusowym dworca zachodniego dziwnie zachowującego się mężczyznę. Unikał rozmowy z mundurowymi i niechętnie podawał swoje dane. Jego postawa wzbudziła podejrzenia stróżów prawa. Po sprawdzeniu jego tożsamości w policyjnych bazach wyszło na jaw, że 37-latek jest poszukiwany. W przeszłości mężczyzna został skazany na karę 8 miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności za przestępstwa związane ze zniszczeniem mienia. Aby uniknąć kary chciał wyjechać z Warszawy. Zatrzymany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Po wszystkich czynnościach policjanci przetransportowali 37-latka do aresztu. W najliższych dniach trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.