Przekroczył dopuszczalną prędkość. Zachowywał się nieracjonalnie i został zabrany do szpitala.

Policjanci z płońskiej drogówki zatrzymali „pirata drogowego” z powiatu legionowskiego, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 93 km/h. W czasie kontroli drogowej mężczyzna zachowywał się nieracjonalnie. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia.

W minioną sobotę, wieczorem policjanci z płońskiej drogówki na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Dzierzążnia kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy w terenie zabudowanym. Ich uwagę zwrócił volkswagen typu suv, który pędził w kierunku na Warszawę. Pomiar jego prędkości wskazał aż 143 km/h, gdzie dopuszczalna prędkość to 50 km/h. W czasie kontroli drogowej okazało się, że autem kieruje 44-latek z pow. legionowskiego. Policjanci, za przekroczenie prędkości o 93km/h ukarali mężczyznę mandatem karnym w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi.

W pewnym momencie kierowca zaczął się dziwnie zachowywać, głośno śmiać, podskakiwać i turlać po jezdni. Twierdził, że rozpiera go szczęście i miłość do żony. 44-latek był trzeźwy, jednak w volkswagenie funkcjonariusze znaleźli dużą ilość różnego rodzaju medykamentów. Dlatego też na miejsce wezwali karetkę pogotowia ratunkowego, która zabrała mężczyznę do szpitala na badania. Auto zostało odholowane na strzeżony parking.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.