Przywłaszczył samochód za 160.000 złotych

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali mężczyznę, który dokonał przywłaszczenia samochodu o wartości ponad 160 tys. złotych, powierzonego mu na podstawie umowy leasingu. Teraz 40-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dwa lata temu 40-letni mężczyzna zawarł umowę leasingową, na postawie której wszedł w posiadanie Volvo. Przez kilka miesięcy wywiązywał się z umowy leasingowej i spłacał raty. Po pewnym czasie przestał regulować należności, nie oddał również samochodu. Sprawa została zgłoszona na policję.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą na podstawie prokuratorskiego postanowienie o przymusowym doprowadzeniu, zatrzymali 40-latka. W komendzie na Żeromskiego mężczyzna usłyszał zarzuty za przywłaszczenie samochodu o wartości ponad 160 tys. złotych, powierzonego mu na podstawie umowy leasingu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.