Rozpoznani przez wywiadowców

Stołeczni wywiadowcy z grupy „Kieszonki” tym razem działali na Pradze Południe. Tam zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzanych o kradzieże i posiadanie narkotyków. Mężczyźni trafili do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Za popełnione przestępstwa usłyszeli zarzuty.

Znani policji z licznych kradzieży sklepowych trzej obywatele Gruzji zostali zatrzymani przez policjantów Wydziału Wywiadowczo – Patrolowego Komendy Stołecznej Policji działających w grupie „Kieszonki”. 37-latek i dwóch 50-latków wpadło przy Al. Zielenieckiej. Jeden z 50-latków był poszukiwany do sprawy kradzieży telefonu komórkowego oraz portfela z pieniędzmi, dowodem osobistym i prawem jazdy, do jakiej doszło pod koniec sierpnia pomiędzy Al. Waszyngtona a Al. Stanów Zjednoczonych. Poszkodowany wycenił straty na 760 złotych. Drugi z 50-latków miał na swym koncie kradzież telefonu komórkowego. Do tego zdarzenia doszło na początku lipca na ul. Targowej. Trzeci z zatrzymanych obywateli Gruzji wpadł za posiadanie środków odurzających. W trakcie zatrzymania, 37-latek miał przy sobie marihuanę.

Cała trójka usłyszała zarzuty za popełnione przestępstwa.

Tekst: Edyta Adamus

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.