„Samochodówka” – czwarty film o pracy Komendy Stołecznej Policji

Komenda Stołeczna Policji przedstawia kolejny z serii filmów pod wspólnym tytułem „Stołeczni” poświęconych pracy policjantów z poszczególnych wydziałów. W każdym odcinku pokazujemy niewątpliwe uroki, ale i trudy tej niebezpiecznej służby. Każdy odcinek pokazuje specyfikę innego wydziału. Czwarty odcinek poświęcony jest codziennej pracy policjantów Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową.

Od kilku miesięcy towarzyszymy z kamerą policjantom pełniącym służbę w Komendzie Stołecznej Policji. Chcemy pokazać, jak różne są zadania, które realizuje policja. Są w pracy o różnych porach, służbę pełnią w mundurze albo w ubraniu cywilnym. Łączy ich pasja, zaangażowanie i to „coś”, czego nie da żadna inna praca. To także lojalność, oddanie i odwaga, gdyż każdego dnia narażają swoje życie w walce ze złem, przemocą i brutalnym światem przestępczym.

Na codzień służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji pełni ponad 30 policjantów. W tym odcinku dowiedzą się Państwo, jak wygląda ich służba. Policjanci opowiedzą, jak przebiega kradzież auta, kto bierze w niej udział i co dalej dzieje się ze skradzionym pojazdem. Zobaczą Państwo też unikatowe nagrania z policyjnych realizacji.

Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.