Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Skradł alkohol, szarpał się z ochroniarzem, wrócił do sklepu i przeprosił

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą stanowiący wypadek mniejszej wagi i kradzież. Z ustaleń wynika, że mężczyzna skradł alkohol, po czym chciał opuścił sklep, nie płacąc za towar. Pracownik ochrony widząc, co się dzieje, próbował ująć złodzieja, ten wyrywał się i szarpał, skradł telefon ochroniarzowi, który wypadł mu podczas szarpaniny. Niedługo potem wrócił i przeprosił. 45-latek trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzuty karne.

Kilka dni temu po 16.00 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna skradł alkohol. Następnie próbował opuścić sklep, nie płacąc za towar. Pracownik ochrony niezwłocznie zareagował. 45-latek szarpał się z nim, próbując się uwolnić. Kiedy ochroniarzowi podczas szarpaniny wypadł telefon, ten zabrał go i uciekł. Niedługo po tym wrócił, oddał telefon i przeprosił za wszystko.

Mężczyzna został zatrzymany. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej stanowiący wypadek mniejszej wagi i kradzieży telefonu. Za to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.