„Słoneczny” do Ustki wyjedzie na szlak

24 czerwca w pierwszy dzień wakacji na szlak powróci popularny pociąg Kolei Mazowieckich „Słoneczny” relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia. W weekendy będzie również „Słoneczny-BIS” w skróconej relacji do Gdyni Głównej. Jest to komercyjne połączenie samorządowego przewoźnika, który zachęca do korzystania ze swoich usług, zapewniając niską cenę za połączenie.

Pociąg będzie wyjeżdżać z Warszawy Zachodniej o godzinie 5:38 a następnie Warszawy Centralnej o 5:50 i Warszawy Wschodniej o 5:57. Na Mazowszu pociąg zatrzyma się również w Legionowie o 6:12, Nowym Dworze Mazowieckim o 6:21, Nasielsku 6:34 czy Ciechanowie o 6:53. Ostatnim przystankiem na Mazowszu będzie stacja Mława Miasto, gdzie Słoneczny dojedzie o godzinie 7:08. Następnie zatrzyma się jeszcze w Działdowie, Iławie Głównej, Prabutach, Malborku, Tczewie i o 8:53 dojedzie do Gdańska Głównego a następnie do Sopotu i Gdyni Głównej. O godzinie 11:38 pociąg rozkładowo zamelduje się na stacji Ustka.

Słoneczny w podróż powrotną z Ustki wyjedzie o godzinie 12:50 i o 19:05 powróci do Warszawy. Kurs odbywać się będzie codziennie przez całe wakacje.

Dodatkowo w wakacyjne weekendy od 1 lipca do 20 sierpnia oraz dodatkowo 15 sierpnia, kursować będzie na trasie Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna- Warszawa Zachodnia pociąg „Słoneczny-BIS” z Warszawy Zachodniej wyjedzie o 9:52 a w Gdyni zamelduje się o 13:53. W kurs powrotny wyruszy z Gdyni o 17:32 by w Warszawie zakończyć o 21:12.

Ceny biletów ustalono na kwotę:
Warszawa – Gdańsk – 60 złotych
Warszawa – Ustka – 75 złotych

W pociągu obowiązują zniżki uczniowskie i studenckie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.