Śmiertelny wypadek w Strubinach

We wtorek (11.01) chwile po godzinie 22 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku samochodowym w miejscowości Strubiny w gm. Zakroczym. Na miejsce udały się zastępy Straży Pożarnej oraz Policja i zespoły Ratownictwa Medycznego.

Osoba kierująca samochodem BMW jadąc po drodze gminnej w miejscowości Strubiny, podczas wyprzedzania nie dostosowała prędkości i najechała na pobocze i dachowała. Policjanci przybyli na miejsce nie byli w stanie ustalić kto prowadził pojazd marki BMW w chwili zdarzenia. Lekarz stwierdził zgon 21-letniej kobiety. Dwóch mężczyzn w wieku lat 20 i 24, zostało odwiezionych do szpitala.

Policjanci z nowodworskiej Komendy Powiatowej Policji prowadzą śledztwo w sprawie wypadku w miejscowości Strubiny i ustalają kto prowadził pojazd.

Na miejscu pracowały 3 zespoły Ratownictwa Medycznego, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Strażacy z Nowego Dworu Mazowieckiego, Zakroczymia i Wojszczyc.

foto: OSP Wojszczyce

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.