Sprawcy kradzieży z włamaniem zatrzymani przez dzielnicowego

Dzielnicowy gminy Obryte ustalił i zatrzymał sprawców przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyźni dokonali kradzieży z włamaniem do dawnego przedszkola. Uszkodzili drzwi i ukradli rzeczy, powodując łączne straty na kwotę blisko 3 tys. zł. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu funkcjonariusze pułtuskiej policji otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do dawnego budynku Samorządowego Przedszkola w Psarach. Sprawcy kopiąc wyważyli otwór w blaszanych drzwiach z tyłu budynku i weszli do środka. Ich łupem padły gaśnice, materace i pluszaki. W ustaleniu sprawców wyróżnił się mł. asp. Przemysław Jakubiak, który dzięki swoim zaangażowaniem w sprawie, obszerną wiedzą dotyczącą rejonu służbowego zatrzymał podejrzanych. Znani dzielnicowemu – 22 i 38-letni mieszkańcy gm. Obryte zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

dav
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.