Stare buty zostawił na półce, a ze sklepu wyszedł w nowych

Policjanci zatrzymali 23-letniego obywatela Ukrainy, który ukradł buty w jednym z marketów w Ciechanowie. Jak się okazało, mężczyzna nałożył nowe buty, po czym próbował wyjść w nich ze sklepu. W pudełku natomiast zostawił swoje stare obuwie. Całe zdarzenie zauważył pracownik ochrony sklepu, który ujął 23-latka i przekazał go „w ręce” ciechanowskich funkcjonariuszy.

W miniony poniedziałek (16.10) dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży butów w jednym z marketów na terenie miasta. Na miejscu mundurowi zastali pracownika ochrony sklepu oraz podejrzanego o kradzież 23-latka. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna wszedł do sklepu, nałożył nowe buty sportowe o wartości 250 złotych, po czym próbował wyjść w nich ze sklepu. W pudełku po obuwiu mężczyzna zostawił swoje stare buty. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Gdy sprawca kradzieży próbował opuścić sklep w nowych butach, zgłaszający ujął go, a następnie przekazał „w ręce” mundurowych.

23-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany. Wczoraj (18.10) w trybie przyśpieszonym stanął przed Sądem Rejonowym w Ciechanowie. Mężczyzna za kradzież został ukarany grzywną.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.