Trzy razy w ciągu tygodnia wybił szyby

W ciągu tygodnia trzy 3 razy wybił szyby w drzwiach na klatce schodowej, w bloku przy ulicy Wrzeciono. Młody mężczyzna spowodował straty sięgające prawie 2000 złotych. 18-latek został zatrzymany przez wywiadowców. W bielańskiej komendzie już usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z Bielan otrzymali zgłoszenie o tym, że młody mężczyzna w bloku przy ulicy Wrzeciono, trzy razy wybił szyby w drzwiach na klatce schodowej. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring umieszczony na klatce. Wartość strat została oszacowana na kwotę prawie 2000 złotych.

Policjanci bardzo szybko ustalili, kim był sprawca uszkodzenia i zatrzymali go. Mężczyzna trafił do komendy przy ulicy Żeromskiego. 18-latek usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.