Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Ukradł markowe kremy i perfumy warte kilka tysięcy złotych

44-letni mężczyzna odpowie za kradzież kosmetyków wartych kilka tysięcy złotych. Policjanci z komisariatu na Białołęce zatrzymali go podczas interwencji w galerii handlowej. Jak się okazało, był on doskonale znany pracownikom ochrony, gdyż wcześniej dopuszczał się kradzieży towaru w drogerii tej sieci. Był też ścigany listem gończym. Mężczyzna w środę usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ.

Interwencja mundurowych z Białołęki w miejscowej galerii handlowej zakończyła się zatrzymaniem 44-latka. Mężczyznę rozpoznał pracownik ochrony jako sprawcę kradzieży kosmetyków w drogeriach tej sieci. Ostatniej miał dopuścić się zaledwie dwa dni wcześniej na terenie Ochoty. Zgłaszający oświadczył, że wszystkie te przestępstwa zostały zgłoszone Policji.

Mundurowi zatrzymali obywatela Gruzji i przejechali z nim do komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Okazało się, że był on poszukiwany listem gończym w związku z licznymi kradzieżami, za które miał orzeczoną karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań północnopraskiej komendy.

Dalej jego sprawą zajmowali się dochodzeniowcy z Białołęki. Policjanci przeanalizowali wszystkie kradzieże w drogeriach, o które mężczyzna był podejrzewany.

Zebrany przez nich procesowo materiał dowodził, że 44-latek we wrześniu i październiku dopuścił się trzech kradzieży markowych perfum i kremów, których łączna wartość wyniosła ponad 5300 złotych. Obywatel Gruzji usłyszał zarzuty w tych sprawach. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po tych czynnościach policjanci osadzili mężczyznę w areszcie śledczym.

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.