Usłyszał sześć zarzutów

Policjanci z komendy na warszawskiej Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sklepową. Jak wynika z ustaleń jego łupem były artykuły spożywcze i kosmetyczne. Podejrzany usłyszał sześć zarzutów karnych. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy na Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. W tej sprawie prowadzili ustalenia. Funkcjonariusze wytypowali i ustalili tożsamość złodzieja. Okazało się również, że mężczyzna ma na sumieniu inne kradzieże sklepowe. Jego łupem były zarówno artykuły spożywcze jak i kosmetyczne.

Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do komendy. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kradzieży. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary ponad 200 dni pozbawienia wolności. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.