W aucie ukryła 10 tysięcy sztuk papierosów oraz 5 kg suszu tytoniowego

Zatrzymaniem 41-letniej obywatelki Armenii oraz przedstawieniem jej zarzutów zakończyły się działania kryminalnych z Ochoty. W wyniku przeprowadzonej akcji zabezpieczono blisko 10 000 sztuk papierosów oraz 5 kilogramów suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. To kolejne zatrzymanie w wyniku prowadzonych przez funkcjonariuszy działań przy ulicy Bakalarskiej.

Kryminalni z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją ochockiej komendy prowadzą szeroko zakrojone działania skierowane przeciwko osobom trudniącym się w handlu nielegalnymi towarami i wyrobami. W ostatnim czasie funkcjonariusze przeprowadzili na terenie targowiska akcję, w wyniku której zatrzymali 41-letnią obywatelkę Armenii. W samochodzie kobieta ukryła blisko 10 000 sztuk papierosów oraz 5 kilogramów suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Skarb Państwa z tytułu niezapłaconej akcyzy oraz podatku mógł stracić ponad 13 000 złotych.

Zatrzymana została doprowadzona do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, gdzie usłyszała zarzuty. To kolejne zatrzymanie w wyniku prowadzonych działań przez policjantów specjalizujących się w zwalczaniu przestępczości gospodarczej.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.