W domku na działce ukrył nie tylko ciastka nasączone narkotykami

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna ukrył na ogródkach działkowych ciastka nasączone narkotykami, marihuanę oraz mefedron. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanemu grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego „namierzyli” domek na ogródkach działkowych, gdzie miały być przechowywane znaczne ilości środków odurzających i psychotropowych. Ich podejrzenia potwierdziły się, na miejscu zatrzymali 22-letniego mężczyznę.

Ten na widok policjantów próbował pozbyć się obciążających go dowodów i odrzucił trzymane w ręku dwa pakiety z marihuaną. Nie umknęło to uwadze kryminalnych. Policjanci podczas przeszukania budynku znaleźli w nim kilka pakietów z folii termozgrzewalnej z marihuaną i mefedronem. Ponad to kryminalni w lodówce ujawnili 233 ciasteczka nasączone marihuaną. Policjanci zabezpieczyli także 17000 złotych mogące pochodzić z handlu narkotykami.

22-latek został zatrzymany a wszystkie narkotyki zabezpieczone jako dowód w sprawie. Mężczyzna w prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Praga Północ śledztwie usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Robert Szumiata

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.