W lokalach urządzał gry hazardowe i i posiadał 2 kilogramy narkotyków

Kryminalni z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III zatrzymali 31-latka. W zajmowanych przez niego lokalach usługowych przy ulicy Grójeckiej policjanci zabezpieczyli blisko 2 kilogramy narkotyków i 14 nielegalnych automatów do gier. Mężczyzna usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających oraz złamaniem przepisów karnoskarbowych. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota stosując wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Wiele dni żmudnej pracy ochockich kryminalnych z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu przyniosło zamierzone efekty. Policjantom udało dotrzeć się do mężczyzny, który według zebranych informacji mógł posiadać znaczne ilości środków odurzających. Na początku lutego przystąpili do zweryfikowania wszystkich ustaleń. Na jednej z warszawskich ulic zatrzymali do kontroli drogowej 31-latka. Jego nerwowe zachowanie wzbudziło jeszcze większe podejrzenia funkcjonariuszy.

Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie kilka porcji środków odurzających. Następnie policjanci udali się do lokali usługowych przy ulicy Grójeckiej, zajmowanych przez zatrzymanego. W wyniku przeszukania łącznie zabezpieczonych zostało blisko 2 kilogramy narkotyków, specjalistyczne wagi jubilerskie oraz 14 nielegalnych automatów do gier. Mężczyzna usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości środków odurzających oraz ze złamaniem przepisów karnoskarbowych. Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota stosując wobec 31-latka tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.