W plecaku ukrył blisko 70 gramów amfetaminy

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali przy ulicy Grójeckiej mężczyznę, który w swoim aucie przewoził blisko 70 gramów amfetaminy. 45-latek nie chciał pokazać zawartości swojego plecaka w którym ukrył narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci z Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Grójeckiej podjęli interwencje wobec siedzącego w osobowym volkswagenie mężczyzny. Obok niego leżała pusta strzykawka. Dodatkowo 45-latek zachowywał się bardzo nerwowo. Unikał podania swoich danych oraz nie chciał pokazać zawartości plecaka. Okazało się, że mężczyzna schował w środku dwa plastikowe pojemniki z białym proszkiem. Przyznał funkcjonariuszom, że jest to amfetamina, co w komendzie potwierdziły badania substancji. Łącznie zabezpieczonych zostało blisko 70 gramów amfetaminy.

45-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy na warszawskiej Ochocie. W związku z posiadaniem znacznej ilości substancji odurzającej usłyszał zarzuty. Za złamanie przepisów wynikających z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.