piątek, 09 grudnia 2022

W torbie na zakupy miał narkotyki

Policjanci z wydziału kryminalnego z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Narkotyki 25-latek posiadał przy sobie oraz w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym. Trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego z komisariatu na Bemowie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że mężczyzna mieszkający na terenie dzielnicy może posiadać znaczną ilość narkotyków. Kiedy spostrzegli idącego ulicą 25-latka podjęli wobec niego czynności. Mężczyzna był zdenerwowany sytuacją. Okazało się, że w torbie na zakupy posiadał foliową paczkę hermetycznie zgrzaną zawierającą susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany.

Kryminalni przeszukali również jego miejsce zamieszkania. Tam przy telewizorze ujawnili słoik z zawartością narkotyków. Policjanci przypuszczali, że mężczyzna może jeszcze w innym miejscu ukrywać marihuanę. Nie pomylili się bowiem w pomieszczeniu gospodarczym w pobliżu mieszkania policjanci ujawnili kolejne narkotyki, pieniądze w kwocie ponad cztery tysiące i 100 dolarów. Narkotyki w ilości 200 gramów i pieniądze zostały zabezpieczone. 26-latek został doprowadzony do policyjnej celi.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska /rr


Zobacz również