Wielka wygrana na I Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Warszawie – Białołęce odnieśli bardzo duży sukces na I Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w brazylijskim Jiu Jitsu GI I NO GI, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim.

Szer. Piotr Przepiórka wywalczył złoto w kategorii adult i masters a szer. Marek Ozimek zajął III miejsce w kategorii adult. W Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w BJJ w Mińsku Mazowieckim wzięło udział aż 350 funkcjonariuszy różnych slużb mundurowych z całej Polski.

Szer. Marek Ozimek trenuje MMA od 2016 r. a od roku rozpoczął swoją przygodę z boksem. Na co dzień związany jest z klubem KSW CROSS FIGHT GYM.

Szer.Piotr Przepiórka zaczął treningi mając 11 lat, wybrał zapasy, ponieważ to ogólnorozwojowa dyscyplina sportowa. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, wywalczył tytuł Mistrza Polski seniorów, juniorów i kadetów. Zdobył złoty medal akademickich mistrzostw Polski i brązowy medal Akademickich Mistrzostw świata. To wielokrotny reprezentant kraju, uczestnik Mistrzostw Świata i Europy, a także wielokrotny medalista Turniejów Grand Prix rangi Pucharu Świata. Jedne z ważniejszych międzynarodowych osiągnięć funkcjonariusza to złoto wywalczone na Kubie w turnieju Cerro Pelado, srebro Turnieju Azovmash Cup na Ukrainie i brąz Turnieju im. Władysława Pytlasińskiego.

Celem zawodów, było popularyzowanie sztuk walki jako jednej z form rekreacji fizycznej oraz podnoszenie i utrzymywanie wysokiej sprawności fizycznej. Poza aspektem sportowym, spotkanie miało także na celu integrację formacji mundurowych poprzez rywalizację sportową. Ciekawa i zacięta rywalizacja pozwoliła na wywalczenie naszym funkcjonariuszom dwóch złotych medali oraz jednego brązu.

Gratulujemy sukcesów oraz mistrzowskich tytułów i trzymamy kciuki za kolejne!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.