Wigilijne spotkanie mazowieckich policjantów

W poniedziałek 19 grudnia podczas uroczystego, wigilijnego spotkania zaproszeni goście, mazowieccy policjanci oraz pracownicy przekazali sobie świąteczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2023 Roku.

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, nie tylko w domu, przy wigilijnym stole, ale także w miejscu pracy. To czas, kiedy możemy podzielić się opłatkiem z naszymi przełożonymi i współpracownikami – dzieląc się jednocześnie sercem, przyjaźnią i dobrą energią. Dzisiaj, 19 grudnia przy wigilijnym stole w sali konferencyjnej mazowieckiej komendy spotkali się zaproszeni goście, kadra kierownicza mazowieckiej Policji oraz pracownicy Policji. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec powitał uczestników wigilijnego spotkania, podziękował obecnym za dotychczasową współpracę oraz zaangażowanie w służbę i pracę. Szczególne życzenia zdrowia i pomyślności skierował do wszystkich policjantów i ich rodzin. Wspominał komendantów, którzy odeszli od nas w mijającym roku. „To był następny trudny rok naszej pracy, za co Wam i Waszym podległym funkcjonariuszom bardzo dziękuję. Myślę,że zadania, które zostały na nas nałożone, zostały zrealizowane w 100 procentach.” – powiedział nadinsp. Waldemar Wołowiec.

Obecny na wigilijnym spotkaniu Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz złożył życzenia zdrowych i spokojnych Świąt wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom służb mundurowych, wyrażając wdzięczność za pełnioną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Mazowsza.

Do życzeń dołączył się także starosta radomski Waldemar Trelka, życząc zgromadzonym zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spokojnego Nowego Roku 2023. Wyraził szacunek i złożył podziękowania za poświecenie w codziennej służbie. Mł. insp. Dariusz Brzezicki Przewodniczący NSZZP Województwa Mazowieckiego w Radomiu w imieniu własnym i Anny Kwasiborskiej, Przewodniczącej Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji życzył pokoju na świecie oraz zdrowych rodzinnych świąt. Podkreślił, że determinacja i profesjonalizm funkcjonariuszy sprawiają, że społeczeństwo czuje się bezpiecznie. Duchowe przesłanie niosły słowa J.E. Marka Solarczyka Biskupa Diecezji Radomskiej, który akcentował, aby w tej radości płynącej z Bożego Narodzenia pamiętać o innych.

W bożonarodzeniowym spotkaniu uczestniczył insp. Jakub Gorczyński – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu: insp. Piotr Janik i insp. Dariusz Król. Podczas spotkania ks. Jarosław Rożek kapelan mazowieckiej komendy odmówił modlitwę, po której J.E. Biskup Marek Solarczyk poświęcił opłatek.

Po zakończonych przemówieniach zaproszeni goście oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy mazowieckiej komendy połamali się opłatkiem, składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2023 Roku.

Spotkanie wigilijne uświetnił występ kwartetu smyczkowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu pod przewodnictwem Magdaleny Grabowskiej.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.