Wiosenne podróże z PKS Polonus do Giżycka

Na ten moment czekało chyba większość z nas. Gdy nastaje wiosna, cieszymy się wspaniałą i sprzyjającą aurą, która umożliwia nam częstszą aktywność na świeżym powietrzu. Czas ten sprzyja podróżom – przede wszystkim jest co podziwiać, dni robią się coraz dłuższe, przyroda budzi się do życia – aż żal tego nie wykorzystać. O tym, jak piękna jest Polska, chyba nie trzeba nikogo przekonywać.

W wiosennej siatce połączeń Polonus, znajdziecie linię Warszawa – Giżycko, która prowadzi przez takie miejscowości jak: Ostrów Mazowiecka, Łomża, Kolno, Pisz, Ruciane Nida, Ukta, Mikołajki, Ryn i Wilkasy.

Autobus kursuje codziennie o godzinie 7:00 z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia – bilety na wiosenne podróże są już dostępne na stronie internetowej www.pkspolonus.pl Rozkład jazdy znajdą Państwo na dole artykułu.

Mazury są regionem wyjątkowym o każdej porze roku. Wybierając je wiosną, czyli poza ścisłym sezonem turystycznym, mamy pewność, że wypoczniemy w ciszy i spokoju. Tu każdy zbierze myśli. A zwiedzać też jest co. Dużo atrakcji rozpoczyna swoje funkcjonowanie po zimowej przerwie, przez co będziemy mogli lepiej poznać region.

Jeziora mazurskie są niezwykłe i wspaniałe, a spacery wzdłuż nich, czy swobodne żeglowanie, jeśli posiadamy odpowiednie uprawnienia, to gwarancja udanego wypoczynku. Mazury posiadają bogatą ofertę noclegów, dlatego ich znalezienie w tym czasie nie powinno stanowić dla nas problemu.

Odkryj z PKS Polonus niepowtarzalne miejsce w samym sercu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Przewoźnik PKS Polonus do obsługi swoich połączeń pomiędzy Warszawą, a Giżyckiem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.

Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, a punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.