Wizyta Premiera RP w regionie siedleckim

Premier RP Mateusz Morawiecki, 12 września br., odwiedził region siedlecki. W wizycie towarzyszyli mu: Senator RP Waldemar Kraska, Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski oraz Prezes Agencji Rezerw Strategicznych Michał Kuczmierowski.

Premier RP wizytę rozpoczął w Zakładach Mięsnych „Zakrzewscy” w Kosowie Lackim, gdzie spotkał się z przedstawicielami branży rolno-spożywczej. Następnie udał się do gospodarstwa rolnego w Korczówce – Kolonii.

Dzięki polskim rolnikom oraz producentom rolnym mamy zapewnione bezpieczeństwo żywnościowe. Rozmawiałem dziś z przedsiębiorcami, w jaki sposób zapewnić konkurencyjność na polskim rynku, na którym są aktywne także wielkie zagraniczne sieci – powiedział Premier RP Mateusz Morawiecki.

Zakłady Mięsne „Zakrzewscy” to rodzinna firma założona w 1994 r. przez Dariusza i Janusza Zakrzewskich. Jest to nowoczesny zakład produkcyjny, w którym tradycje przemysłu mięsnego łączą się z wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologiami.

Na koniec dnia Premier RP wraz z delegacją spotkał się z mieszkańcami Siedlec.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.