Wpadł z narkotykami

Ustalenia policjantów doprowadziły do zatrzymania 30-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu łącznie ponad 60 gramów amfetaminy i marihuany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że 30-letni mieszkaniec miasta posiada znaczną ilość narkotyków. Kryminalni przeszukali miejsce zamieszkania i działkę użytkowaną przez sochaczewianina. W trakcie czynności zabezpieczyli prawie 55 gramów amfetaminy i blisko 8 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Policjanci ustalili również, że 30-latek kilkukrotnie sprzedał narkotyki innemu mieszkańcowi powiatu sochaczewskiego. W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie usłyszał zarzut posiadania marihuany i znacznej ilości amfetaminy oraz kilkukrotnego udzielania narkotyków innemu mieszkańcowi powiatu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.