Wtargnął na posesję z nożem – trafił do aresztu

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Otwocku aresztował tymczasowo 36-latka, zatrzymanego przez policjantów z komisariatu w Józefowie zaraz po tym, jak wtargnął na posesję nieznanej mu kobiety, a następnie trzymając nóż w ręku groził jej pozbawieniem życia. Ponadto w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

Przed południem, dyżurny komisariatu w Józefowie otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który wtargnął na posesję zgłaszającej i trzymając nóż w ręku groził jej pozbawieniem życia.

Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci, jednak mężczyzna uciekł przed przyjazdem mundurowych. Wówczas funkcjonariusze, po rozmowie z przestraszoną całą sytuacją kobietą, natychmiast przystąpili do poszukiwania sprawcy tego zdarzenia. Po upływie zaledwie kliku minut zauważyli idącego ulicą mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną.

Okazał się nim 36-letni mieszkaniec Otwocka. Ponadto policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Wstępne badania zabezpieczonej substancji wskazały, że była to metaamfetamina. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego w tej sprawie, przedstawili mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, naruszenia miru oraz kierowania gróźb karalnych. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Otwocku skierował do sąd wniosek o zastosowanie wobec 36-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd ten wniosek uwzględnił i aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.