Wybił cegłą szybe i ukradł kamerkę samochodową

Wywiadowcy z Ochoty zatrzymali po pieszym pościgu 35-latka. Mężczyzna kilka minut wcześniej wybił cegłą szybę w aucie zaparkowanym przy ulicy Archiwalnej. Ukradł między innymi kamerkę samochodową. Następnego dnia usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie wywiadowcy z Ochoty zostali poinformowani o włamaniu do samochodu przy ulicy Archiwalnej. Po kilku minutach przybyli na miejsce. Obok wskazywanego auta funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Po chwili wpadł w ręce stróżów prawa. Przy podejrzanym zabezpieczona została między innymi kamerka samochodowa. 35-latek przyznał, że chwilę wcześniej przy pomocy cegły wybił szybę w zaparkowanym pojeździe i ukradł kilka przedmiotów.

Zatrzymany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, gdzie badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Następnego dnia po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży w włamaniem. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.