Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Wyrzuciła odpady do lasu

Policjanci z komisariatu w Myszyńcu zostali powiadomieni o wyrzuceniu do lasu śmieci, w tym odpadów budowlanych. Upór funkcjonariuszy pozwolił na ustalenie osoby, która mogła pozbyć się w tak nieodpowiedzialny sposób odpadów. Okazała się nią mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobieta za swój czyn została już ukarany wysoką grzywną oraz zobowiązała się do posprzątania swoich śmieci.

W miniony czwartek do myszynieckich policjantów dotarło zgłoszenie dotyczące wyrzucenia śmieci do lasu. Na miejsce pojechali mundurowi z Komisariatu Policji w Myszyńcu, którzy potwierdzili zgłoszenie. Wyrzucone przez nieodpowiedzialną osobę śmieci w większości były odpadami budowlanymi. W trakcie prowadzonych czynności policjanci szybko ustalili osobę, która mogła wyrzucić śmieci do lasu. Została ona zidentyfikowana, m.in. na podstawie dokumentów, rachunków z numerami kont bankowych oraz podpisów, które były wyrzucone wraz ze śmieciami.

Nieodpowiedzialną kobietą okazała się nią 44-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Kobieta w pierwszej chwili chciała iść w „zaparte” i nie przyznawała się do wyrzucenia śmieci. Jednak po przedstawieniu jej dowodów zmieniła zdanie. W związku z powyższym za to wykroczenie została już ukarana wysoką grzywną oraz zobowiązała się do posprzątania swoich śmieci. Działania policjantów przyniosły oczekiwany efekt. W sobotę rano mundurowi postanowili sprawdzić, czy kobieta wywiązała się ze swoich słów i śmieci zgodnie z jej obietnicą zostały sprzątnięte.

Autor: kom. Tomasz Zerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.