Z lotniska do Zakładu Karnego

Osoby poszukiwane do odbycia zasądzonych im wyroków, nigdy nie czekają na policjantów w swoich miejscach zamieszkania. Często zmieniają miejsca pobytu, niejednokrotnie ukrywają się całymi latami. Pewne jest jedno – funkcjonariusze zawsze swoje czynności prowadzą do skutku. I ten skutek dla takich osób jest zaskakujący, nagły i niespodziewany. Tak również było tym razem kiedy 39-latka prosto z lotnika musiała udać się w kolejną podróż.. tym razem do zakładu karnego.

Zatrzymania osób poszukiwanych to z reguły wynik żmudnej pracy policjantów wydziału kryminalnego. Ten trud przynosi jednak efekty, a poszukiwani trafiają za kratki w najmniej oczekiwanym dla siebie momencie.

Tak było w przypadku 39-letniej mieszkanki Konstancina – Jeziorny. Niczego nie świadoma kobieta wracała właśnie z podróży i zupełnie się nie spodziewała tego, że na lotnisku zostanie „powitana” przez funkcjonariuszy piaseczyńskiego wydziału kryminalnego, którzy zabiorą ją w koleją podróż. Decyzją Sądu Rejonowego w Piszu, 39-latka ponad 1,5 roku będzie musiała spędzić w zakładzie karnym odbywając karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo oszustwa. Kobieta została zatrzymana, a następnie trafiła do jednostki penitencjarnej.

asp. Magdalena Gąsowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.